ul. Jana Pawła II 15/12, Gliwice kontakt@psycholog-gliwice.com Kliknij aby zadzwonić

Psycholog online

Usługa psycholog online powstała w odpowiedzi na Państwa oczekiwania i potrzeby. Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia za pośrednictwem internetu. Ten nowoczesny sposób pomocy psychologicznej skierowany jest do osób, które czują potrzebę porozmawiania się ze specjalistą, jednak z różnych względów nie mają możliwości skorzystania z profesjonalnej pomocy terapeutycznej.

Zapraszam do kontaktu szczególnie:

  • osoby mające utrudniony dostęp do specjalisty,
  • osoby w pilnej potrzebie skorzystania z pomocy psychologicznej,
  • osoby z niepełnosprawnością,
  • osoby z małych miejscowości,
  • osoby wychowujące małe dzieci,
  • osoby przebywające za granicą,
  • osoby, dla których kontakt online z terapeutą może być pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o bezpośredniej psychoterapii.

Psycholog online to połączenie profesjonalnej pomocy psychologicznej z wymogami współczesnego świata. Sesję z odbywają się za pośrednictwem komunikatora internetowego, bez konieczności wychodzenia z domu.

W ramach psychologa online oferuję profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologiczną.

O mnie

Anna Kaźmierczyk Certyfikowany psychoterapeuta, psycholog. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończone całościowe 4,5 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zakończone uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalista terapii rodzin.
Psychoterapeuta Anna Kaźmierczyk

 

Gliwice
ul. Jana Pawła II 15,
1 pietro, pok.12

 

Gabinet Psychologiczny mieści się w GliwicachŚląsk.
Zadzwoń i umów się na konsultację.